تبلیغات
خانه بازی
بازی Red Faction یک بازی مریخی

بازی Red Factionمن همیشه با بازی های سوم شخص علاقه زیادی داشتم و تقریبا تمامی بازی های این سبک را تجربه کرده ام.

چندی پیش نسخه جدید بازی Red Faction به بازار عرضه شد و جالب اینجا بود که این بازی از سبک اول شخص به سبک سوم شخص تغییر پیدا کرده.

داستان بازی چندان منحصر به فرد نیست. شما در نقش کاراکتری با نام Alec به مریخ میروید تا با برادر خود زندگی کنید ولی در مریخ شرایط تغییر کرده و نیروهای ارتشی که از زمین به مریخ اعزام شده اند دست به اقدام های بدی میزنند و نسبت به مریخی ها ظلم میکنند و در این میان برادر Alec هم به دست آنها به قتل میرسد. پس از این اتفاق Alec به نیروهای سرخ میپیوندد تا انتقام برادرش را بگیرد. خوب ، داستان بازی همانطور که مشاهده کردید بسیار کلیشه ای است ولی در عوض گیم پلی بازی این نقص را جبران میکند.

بازی به لطف استفاده از یک موتور قدرتمند در زمینه نمایش تخریب ها بسیار قوی عمل کرده و در این بازی هم شما مدام به تخریب مشغولید! مراحل بازی بسیار با دقت طراحی شده اند و این طراحی مناسب از یکنواخت شدن بازی جلوگیری میکند.طراحی محیط بازی بسیار وسیع است ولی این وسعت باعث سردرگرمی بازیکن نمیشود و در کنار آن گرافیک زیبا و نورپردازی مناسب به زیبایی بازی می افزاید. صدای بازی هم خوب کار شده و دیالوگ ها با حرکات صورت منطبق هستند.

سلاح های به کار رفته در بازی از تنوع مناسبی برخوردار هستند و بر عکس بازی های سوم شخص دیگر ، استفاده مدام از شیوه سنگر گیری راه حل چندان مطمئنی برای مبارزه با دشمنان نیست. هوش مصنوعی مناسب دشمنان نیز به جذابیت بیشتر بازی کمک زیادی کرده است. یکی از جالب ترین قسمت های این بازی نیز به نظر من بخش رانندگی آن است. کنترل ماشین بسیار جالب طراحی شده و رانندگی در مریخ خالی از لطف نیست.ارسال شده توسط : امیر عباس در تاریخ : دوشنبه 13 مهر 1388 و ساعت : 12:54 ب.ظ
مرتبط با موضوع : بازی ،
هر آنچه یك طراح نیاز دارد
بهترین ابزارهای طراحی وب و گرافیك و ...
www.Kashkul.com
مرجع قالبهای میهن بلاگ
مرجع رسمی قالبهای میهن بلاگ تأیید شده توسط تیم مدیریتی سایت میهن بلاگ
www.P30Temp.co.cc
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
 تبلیغات شما در این مكان
Coded By : www.Kashkul.com - www.P30Temp.Co.Cc - Powered By : MihanBlog.Com