تبلیغات
خانه بازی
بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 یک شاهکار واقعی

Call of Duty Modern Warfare 2یکی از سبک های مورد علاقه من در بازی ها سبک First-Person است و سری بازی های Call of Duty نیز همیشه مورد توجه من و سایر علاقمندان به این سبک بازی بوده است. با این که این بازی تا قسمت سوم در جریان و حال و هوای جنگ جهانی بود ولی در قسمت چهارم بازی تغییر کلی کرد و به یک میدان جنگ مدرن تبدیل شد ، ولی با این حال باز هم توانست علاقمندان خود را راضی نگه دارد. پس از عرضه نسخه چهارم و موفقیت آن تصمیم گرفته شد تا نسخه پنجم دوباره به حال و هوای جنگ جهانی دوم بازگردد! متاسفانه این نسخه چندان برای علاقمندان جذاب نبود و نتوانست موفقیت چندانی کسب کند.

با توجه به تجربه شرکت Activision در نسخه پنجم ، نسخه ششم و یا آخرین نسخه فعلی آن دوباره به جنگ مدرن تبدیل شده است ولی ماهیت اصلی این مبارزات مقابله با تروریست های جهانی است و عملیات های آن هم در نقاط مختلف دنیا پیگیری میشود.گرافیک و افکت های تصویری فوق العاده کار شده اند و حرکات فیزیکی کاراکترها نیز عالی کار شده اند.

در دمویی که در نمایشگاه E3 امسال نمایش داده شد یک مرحله از بازی برای علاقمندان اجرا شد که در مناطق برفی و کوهستانی بود. سلاحی که در دست شماست نشان میدهد که داستان بازی واقعا مدرن است چون در کنار اسلحه شما یک رادار وجود دارد که موقعیت دشمنان شما را نمایش میدهد.

این بازی قرار است تا پائیز امسال عرضه شود.

 

 ارسال شده توسط : امیر عباس در تاریخ : پنجشنبه 16 مهر 1388 و ساعت : 01:33 ب.ظ
مرتبط با موضوع : بازی ،
هر آنچه یك طراح نیاز دارد
بهترین ابزارهای طراحی وب و گرافیك و ...
www.Kashkul.com
مرجع قالبهای میهن بلاگ
مرجع رسمی قالبهای میهن بلاگ تأیید شده توسط تیم مدیریتی سایت میهن بلاگ
www.P30Temp.co.cc
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
 تبلیغات شما در این مكان
Coded By : www.Kashkul.com - www.P30Temp.Co.Cc - Powered By : MihanBlog.Com