تبلیغات
خانه بازی
تجربه بازی Dirt 2

بازی Dirt 2نمیدانم شما هم تجربه بازی Dirt را داشته اید یا نه ولی باید بگویم این بازی در میان طرفداران بازی های اتومبیلرانی طرفداران فراوانی دارد و حال پس از مدتها نسخه جدید آن به بازار عرضه شده است.

نخستین چیزی که در این بازی توجه من را جلب کرد منوهای فعال و جالب بازی بود به صورتی که شما میتوانید به داخل اتاق خود بروید و تنظیمات شخصی ، نقشه ها ، برنامه مسابقات و ... را داشته باشید و یا میتوانید از آنجا خارج شده و امکانات انتخاب ماشین و یا بررسی مسابقات و اخبار را داشته باشید.

 

گرافیک بازی نیز در حد بالا و قابل قبولی است. طراحی پیست ها و جاده ها و همچنین مناظر بسیار خوب کار شده اند و از آن بهتر طراحی نورها و افکت های خاک ، پرتاب گل ها و یا چاله های پر آب است. پس از حرکت اتومبیل تقریبا سریع میتوانید کنترل مناسب اتومبیل را با استفاده از گاز و ترمز یاد بگیرید و از برخورد اتومبیل خود با کناره های جاده و یا سایر خودروها جلوگیری کنید. طراحی آسیب های خودرو نیز بسیار طبیعی کار شده اند و از این نظر بسیار طبیعی هستند. 

مسیرهای مسابقات نیز دارای تنوع بالایی هستند و شما میتوانید در 9 کشور مختلف مسابقات را پیگیری کنید. در تمامی این مسیرها نیز شرایط جوی مختلفی وجود دارند و به عنوان مثال در هنگام باران قطرات آب با زیبایی خاصی به شیشه شما میریزد که جالب طراحی شده است.علاوه بر این در هنگام رانندگی شما امکان گوش دادن به طیف وسیعی از آهنگهای گوناگون دارید و در کنار موسیقی های مناسب ، صداگذاری بازی نیز عالی است و صدای اتومبیل ، محیط و صدای تشویق تماشاچیان بسیار خوب کار شده است.

شما با طیف وسیعی از رانندگان قابل انتخاب روبرو هستید که همگی در دنیای واقعی مسابقات وجود دارند و از بهترین ها هستند و حالا شما میتوانید به جای یکی از آنها تجربه هدایت اتومبیل های حرفه ای را در مسیرهای پر پیچ و خم داشته باشید.

 ارسال شده توسط : امیر عباس در تاریخ : سه شنبه 14 مهر 1388 و ساعت : 03:07 ق.ظ
مرتبط با موضوع : بازی ،
هر آنچه یك طراح نیاز دارد
بهترین ابزارهای طراحی وب و گرافیك و ...
www.Kashkul.com
مرجع قالبهای میهن بلاگ
مرجع رسمی قالبهای میهن بلاگ تأیید شده توسط تیم مدیریتی سایت میهن بلاگ
www.P30Temp.co.cc
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
 تبلیغات شما در این مكان
Coded By : www.Kashkul.com - www.P30Temp.Co.Cc - Powered By : MihanBlog.Com