تبلیغات
خانه بازی
کیج: PS3 بهترین پلتفرم برای Heavy Rain است.

رئیس کمپانی Quantic Dream آقای David Cage اعلام کرد که Playstation 3 " بهترین پلتفرم " موجود برای بازی Heavy Rain است .
طی جلسه پرسش و پاسخی که در طول نمایشگاه Eurogamer Expo روز شنبه در لندن برگزار شد آقای کیج دلیل انتخاب و ساخت بازی بر روی PS3 را اینگونه بیان کرد : سخت افزار و معماری کنسول .

" هر چه من جواب بدهم , جواب های من مشکوک خواهد بود ... من فکر می کنم که این بازی به دو دلیل اصلی بر روی PS3 قرار گرفته است : سخت افزار و معماری کنسول PS3 که فوق العاده قوی ساخته شده است . اگر شما بخواهید یک انجین برای PS3 بسازید , با یک پرفومنس واقعا" فوق العاده روبرو خواهید شد . اگر شما نسبت به پورت کردن از روی پلتفرم های دیگر تلاش کنید , این سخت خواهد شد "

" PS3 کنسولیست که ما در استدیو واقعا" به آن عشق می ورزیم ! من PS1 و PS2 بازی میکنم , این براستی بخشی از فرهنگ من شده است . کنترل کننده ی بخشی از خانه من است . PS3 واقعا " واقعا" کنسول قدرتمندیست ! "

" من زیاد وارد بخش گرافیک نمی شوم , ولی اگر بخواهم با شما صادق باشم , من عقیده ندارم که شما نیاز به گرافیک فوق العاده واقع گرایانه برای دریافت احساسات داشته باشید شما میتوانیم آن را با گرافیک بسیار پایین نیز کسب کنید . اما ما خواهان خلق احساسات از شخصیت های قابل باور هستیم . این یک ایده بود . با این رویکرد هست که PS3 تا به حال به عنوان بهترین پلتفرم شناخته شده استارسال شده توسط : امیر عباس در تاریخ : جمعه 29 آبان 1388 و ساعت : 02:48 ب.ظ
مرتبط با موضوع :
هر آنچه یك طراح نیاز دارد
بهترین ابزارهای طراحی وب و گرافیك و ...
www.Kashkul.com
مرجع قالبهای میهن بلاگ
مرجع رسمی قالبهای میهن بلاگ تأیید شده توسط تیم مدیریتی سایت میهن بلاگ
www.P30Temp.co.cc
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
 تبلیغات شما در این مكان
Coded By : www.Kashkul.com - www.P30Temp.Co.Cc - Powered By : MihanBlog.Com