تبلیغات
خانه بازی
25 بازی برتر کنسول Xbox 360 (قسمت دوم)

حال می خواهیم قسمت دوم 25 بازی برتر کنسول Xbox 360 را به شما معرفی کنیم که در لیست زیر تقدیمتان کرده ایم.

10 – Gears of War 2
تاریخ انتشار: 7 نوامبر 2008

نسخه دوم بازی Gears of War توانست یک بازی بسیار زیبا و بهتر از شماره قبلی را به نمایش در آورد. گرافیک بازی پیشرفت خوبی کرده بود و رنگ بندی و طراحی محیط کمی از حالت تاریک و خشن نسخه قبل در آمده و گیم پلی بازی بسیار متنوع شده بود. همچنین در این نسخه بیشتر به داستان بازی پرداخته شده بود.


9 – Braid
تاریخ انتشار: 6 آگوست 2008

بازی Braid هم یکی دیگر از بازی های Arcade محبوب کنسول Xbox 360 بود. این بازی یک پلتفرمر 2D بسیار زیبا است که خلاقیت های بسیاری در آن به کار برده شده است. ظاهر بازی بیشتر به نقاشی های بسیار زیبا شبیه است. موسیقی بازی به شدت آرام بخش و رویایی است. گیم پلی بازی اوج قدرت این بازی شمار می رود. این بازی به شدت نیاز به فکر کردن دارد تا بتوانید در آن پیشرفت کنید. استفاده از کنترل زمان و زمان بندی برای حرکت، یکی از مسائل مهم در انجام این بازی به شمار می رود.


8 - Bioshock
تاریخ انتشار: 21 آگوست 2007

داستان بسیار خوب، محیطی مرموز و گیم پلی بسیار خوب نکاتی است که در بازی Bioshock مشاهده می شوند. بازی Bioshock جزو آن دسته از بازی هایی بود که سوژه ای بسیار خوب را در خود قرار داده بود. شهری در زیر آب که شما ناخواسته به آن وارد شده بودید و باید از آنجا جان سالم به در می بردید. گرافیک بازی به ویژه در جلوه دادن افکت های آب به شدت خوب بود و همین مسئله این بازی را به یکی از عناوین موفق کنسول Xbox 360 تبدیل کرد.


7 – Forza MotorSport 3
تاریخ انتشار: 27 اکتبر 2009

بازی Forza 3 یکی از بازی های اختصاصی این کنسول است که توانست یک رانندگی بسیار طبیعی را به نمایش در آورد. وجود بیش از 400 اتومبیل در کلاس های مختلف این بازی را به یکی از بهترین بازی های رانندگی تبدیل کرده است که تاکنون برای Xbox 360 عرضه شده است.


6 – Halo 3
تاریخ انتشار: 25 سپتامبر 2007

Halo 3 به یکی از اسطوره های کنسول Xbox 360 تبدیل شد. این بازی با فروش خیره کننده ای که به جا گذاشته است (بیش از 10 میلیون نسخه) خود را در بین بازی های Xbox 360 ممتاز کرده است. گیم پلی بسیار جذاب و بخش آنلاین بسیار پر طرفدار از جمله عواملی است که باعث شده این بازی بعد از گذشت 5 سال همچنان به فروش خود ادامه دهد و به یکی از پر طرفدارترین بازی های آنلاین این کنسول تبدیل شود.


5 – Grand Theft Auto IV
تاریخ انتشار: 29 آپریل 2008

بازی هایی مانند GTA جزو آن دسته از بازی هایی هستند که همیشه فروش فوق العاده ای داشته اند. نسخه چهارم این بازی هم تا قبل از عرضه بازی Modern Warfare 2 در صدر فروش بازی های کامپیوتری قرار داشت. گرافیک بسیار خوب برای بازی ای به وسعت GTA یکی از عوامل موفقیت این بازی بود. در این بازی تمام امکاناتی که در یک شهر بزرگ وجود دارند، قرار گرفته شده بود. وسعت گیم پلی این بازی تقریبا در هیچ بازی ای دیده نمی شود.


4 – Batman: Arkham Asylum
تاریخ انتشار: 15 سپتامبر 2009

تا قبل از عرضه این بازی اکثر بازی هایی که از روی کتاب های مصور (Comic) ساخته می شدند چندان خوب از کار در نمی آمدند. اما با عرضه بازی Batman: Arkham Asylum شاهد بودیم که این بازی ها هم می توانند با بازی های روز برابری کنند. این بازی به کمک قدرت موتور بازی سازی Unreal 3 توانست چهره ای تازه از Batman و دشمنانش را به نمایش در آورد.


3 – Fallout 3
تاریخ انتشار: 28 اکتبر 2008

بازی Fallout را هم همان تیم سازنده Oblivion یعنی استودیوی بازی سازی Bethesda ساخته است. این استودیو با ساخت نسخه سوم Fallout ثابت کرد که استعداد بالایی در زمینه ساخت بازی های نقش آفرینی دارد. بازی Fallout 3 داستانی بسیار زیبا دارد که با روند بازی بازیکنان به خوبی تغییر می کند و باعث می شود بازیکن با حالت های مختلفی در بازی رو به رو شود. محیطی بسیار بزرگ تر از Oblivion در پیش روی بازیکن قرار دارد که وجب به وجب آن بسیار خوب طراحی شده است. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی این نسل از کنسول ها به حساب می آید.


2 – Dead Space
تاریخ انتشار: 20 اکتبر 2008

یکی از سبک های بازی های کامپیوتری که طرفداران خاص خودش را دارد، سبک ترسناک(Horror) است. البته المان های ترسی که در این بازی ها به کار می روند دیگر به یک کلیشه تبدیل شده و اکثر طرفداران بازی های ترسناک را به سختی می ترساند. اما در این بین شاهکار Dead Space توانست با نو آوری ها و اضافه کردن المان های جدید ترس به این سبک، نام خود را در بین بهترین بازی های ترسناک به ثبت برساند.


1 – Call of Duty: Modern Warfare 2
تاریخ انتشار: 10 نوامبر 2009

سری بازی های Call of Duty بازی های محبوبی هستند که علاقه مندان بی شماری دارند. نسخه جدید این بازی که با عنوان Modern Warfare 2 عرضه شد، توانست به یکی از پرفروش ترین بازی های این کنسول و کنسول های دیگر در هفته اول تبدیل شود. گرافیک خوب در کنار داستان و صداگذاری عالی، این بازی را به یکی از بازی های مطرح تبدیل کرده است.ارسال شده توسط : امیر عباس در تاریخ : پنجشنبه 5 آذر 1388 و ساعت : 06:28 ب.ظ
مرتبط با موضوع :
هر آنچه یك طراح نیاز دارد
بهترین ابزارهای طراحی وب و گرافیك و ...
www.Kashkul.com
مرجع قالبهای میهن بلاگ
مرجع رسمی قالبهای میهن بلاگ تأیید شده توسط تیم مدیریتی سایت میهن بلاگ
www.P30Temp.co.cc
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
 تبلیغات شما در این مكان
Coded By : www.Kashkul.com - www.P30Temp.Co.Cc - Powered By : MihanBlog.Com