تبلیغات
خانه بازی
آنچارتد2 بیش از 3.5 میلیون نسخه فروخت، 150 جایزه کسب کرد

در ابتدای ماه جاری میلادی وقتی که آمارهای ماه ژانویه سازمان NPD منتشر شد، آقای جک ترتن، از مدیران ارشد شعبه‌ی آمریکای شمالی بخش تفریحات و سرگرمی سونی اعلام کرد شماره‌ی دوم از مجموعه بازی‌های آنچارتد بیش از 3 میلیون نسخه فروخته است.
برطبق گزارش‌هایی که در بلاگ اختصاصی پلی‌استیشن منتشر شده است، فروش بازی آنچارتد2 از مرز 3.5 میلیون نسخه گذشت. همچنین آقای اسکات رود، مدیر تولید شعبه‌ی آمریکای شمالی بخش تفریحات و سرگرمی سونی تایید کرد آنچارتد2 موفق به کسب بیش از 150 جایزه مختلف در عرصه‌ی صنعت بازی‌های رایانه‌ای شده است که از آن جمله می‌توان به 10 جایزه‌ی برتر همایش DICE که طی هفته گذشته میلادی به این عنوان اختصاص داده شده است، اشاره کرد.
همچنین تایید شد بیش از 1.5 میلیون کاربر از بخش چندنفره‌ی آنلاین آنچارتد2 استفاده کرده‌اند. طبق گزارش‌های ارائه شده شماره‌ی دوم از مجموعه بازی‌های آنچارتد سریع‌تری فروش در بین تمامی عناوین مستقلی که برای پلت‌فرم‌های پلی‌استیشن عرضه شده‌اند را به خود اختصاص داده است.
سیر موفقیت‌های آنچارتد2 تمامی ندارد و طبق اطلاعات منتشر شده این عنوان نامزد کسب 10 جایزه از آکادمی فیلم و تلویزیون بریتانیا (BAFTA) شده است.ارسال شده توسط : امیر عباس در تاریخ : یکشنبه 2 اسفند 1388 و ساعت : 02:51 ب.ظ
مرتبط با موضوع : بازی ،
هر آنچه یك طراح نیاز دارد
بهترین ابزارهای طراحی وب و گرافیك و ...
www.Kashkul.com
مرجع قالبهای میهن بلاگ
مرجع رسمی قالبهای میهن بلاگ تأیید شده توسط تیم مدیریتی سایت میهن بلاگ
www.P30Temp.co.cc
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مكان
محل تبلیغات شما
 تبلیغات شما در این مكان
Coded By : www.Kashkul.com - www.P30Temp.Co.Cc - Powered By : MihanBlog.Com